top of page

Torku Doğrudan Market - Erenköy

Torku marketler zinciri Erenköy şubesi CCTV, Data ve mağaza Hırsız alarm sistemi Karaman Teknoloji güvencesinde.

 

Arseme Otel ve Yurt

Tan yapı tarafından yapılan Arel Üniversitesine ait bu projede tüm zayıf akım sistemleri Karaman süpervizörlüğünde..

Isparta - Hilton Garden INN

Merkezi konumda yer alan Hilton Garden Inn Isparta, şehrin popüler mekanlarına yakın mesafede.

Şekerpınar - Hilton Garden INN

Sanayi Bölgesi’nin kalbindeki bu modern otel, Türkiye Bilim ve Teknoloji Araştırma Konseyi, Gebze Organize Sanayi Bölgesi ve Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nden yalnızca birkaç dakika uzaklıkta.

Terrace Home

İnanlar İnşaat’ın 2015 yılında hayata geçirdiği Terrace Ev Home projesi tamamlandı. Bu projede tüm elektronik güvenlik sistemlerinde Karaman Elektrik & Elektronik tercih edilmiştir.

Cadde 251 - Kadıköy

İstanbul'un en önemli caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi'nde sınırlı sayıda dairenin bulunduğu yeni bir proje inşa ediyor. Bu projede tüm elektrik ve elektronik güvenlik sistemlerinde Karaman Elektrik & Elektronik tercih edilmiştir.

Oğuzkaan Koleji – Halkalı

25 yıllık eğitim tecrübesi olan Oğuzkaan Koleji Halkalı’da yeni şube daha açıyor. Bu yeni eğitim binasında elektrik ve elektronik güvenlik sistemleri Karaman güvencesinde..

Dap Dalga ve Vazo Kule - Kartal

İstanbul'un en gözde merkezlerinden Maltepe'de yükseliyor. Bu geleceğin Maltepe'si ve İstanbul'un ip uçlarını veren, tüm detayları nakış nakış işlenip size ve sevdiklerinize farklı bir yaşam alanı sunan bu projede UTC Fire and Security çözüm ortağı olarak Karaman Elektrik & Elektronik güvencesinde..

Dap Yapı Burgu ve Tango Kule - Rotana Hotel

Maltepe’de Dap yapı tarafında hayata geçirilen, Rotana Arjaan Hotel olarak hizmete giren projede Yangın Algılama ve İhbar Sistemi ve Kapalı devre kamera sistemi UTC Fire and Security çözüm ortağı olarak Karaman Elektrik & Elektronik tercihinde..

*UTC Fire And Security Türkiye Tarafından 2014 Yılı en Prestijli Aritech Projesi Seçilmiştir.

Terrace Doğa – Zekeriyaköy

İnanlar’ın yeni Doğa projesi Terrace Doğa, Zekeriyaköy’de doğayla iç içe 36 villada Karaman Elektrik güvencesi.

Dap Z Ofis – Kağıthane

304 ofis ve 61 dükkandan meydana gelen Z Ofis projesi Dap Yapı imzası ile hayata geçiriliyor. 14 bin metrekare arsa alanına sahip olan Z Ofis projesi Kağıthane'de yer alıyor. Bu değerli projede UTC Fire and Security Access Control sistemi Karaman güvencesinde..

Doğa Koleji – Ataşehir 3

Ataşehir ’de üçüncüsü açılan Doğa Koleji Yangın algılama ve ihbar sistemlerinde ve Acil anons ve seslendirme sistemleri Karaman Elektrik & Elektronik süpervizörlüğünde yapıldı.

Doğa Koleji - Sivas

 

Sivas’a açılan ilk Doğa Koleji’nde Yangın algılama ve ihbar sistemlerinde ve Acil anons ve seslendirme sistemleri ve CCTV sistemleri Karaman Elektrik & Elektronik süpervizörlüğünde tamamlandı.

Apple Store

Kanyon AVM -Levent

City's AVM - Nişantaşı

Capitol AVM - Altunizade

Osmanbey Merkez - Şişli

Forum Mersin - Mersin

MarmaraPark AVM - Beylikdüzü

Agora AVM - İzmir

Markantalya Avm - Antalya

Forum Gaziantep - Gaziantep

Terrace Cadde - İnanlar

İstanbul'un en önemli caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi'nde sınırlı sayıda dairenin bulunduğu yeni bir proje inşa ediyor. Bu projede tüm elektrik ve elektronik güvenlik sistemlerinde Karaman Elektrik & Elektronik tercih edimiştir.

Kızılcahamam Çam Otel - Ankara

Kızılcahamam Ankara' ya 80 km. mesafede, Ankara- İstanbul karayolu üzerinde, çam ormanları, şifalı suları, kekik ve çam balı, modern turistik tesisleri ile eskiden beri başkentin akciğeri olarak bilinen kurulan bu ihtişamli mekanda Yangın Algılama ve İhbar, IP CCTV ve Acil Anons Seslendirme sistemleri Karaman Elektrik & Elektronik süpervizörlüğünde kuruluyor.

 

Hilton Double Tree - Malatya

Dünyanın en önemli uluslararası zinciri, Şehir merkezinde 35 bin m2’lik alana kurulacak olan Double Tree Hilton Malatya 199 oda ve 400 yatak kapasitesi ile misafirlerine hizmet verecek. Toplamda 22 katlı olarak inşa edilen Double Tree Hilton Malatya, 2013 yılının 3. çeyreğinde hizmete açılacak. Bu projede UTC IP CCTV sistemi Karaman Elektrik Süpervizörlüğünde...

DAP Yapı Merkez Plaza - Maltepe

Maltepe'de Burgu kuleler, Dalga kule, Vazo kule arasında yer alan ve Dap yapının kendisi için tasarlanan bu merkez binada Access Control ve Ip Cctv sisteminde karaman elektrik & elektronik tercihi..

I Tower - Bomonti

İstanbul’un merkezinde, Şişli’de, üst düzey küçükmetrekareli ofis projesi Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri Karaman Elektrik & Elektronik Süpervizör hizmeti....

Terrace Feri

İNANLAR'ın yeni residence projesi TERRACE FERİ; İstanbul'un her noktasına yakın merkezi konumu ve estetik mimarisi, tüm kuvvetli akım ve zayıf akımlar sistemileri.

Avlu138

Şehrin merkezinde zarif ve ışıltılı bir proje olarak, butik bir konsepte hazırlanan Avlu 138'de size özel bir yaşam başladı. Bu güzel mekanda Bütün Kuvvetli ve Zayıf akım sistemlerinde Karaman Elektrik imzası.

Terrace Fulya

2007 de İstanbul’un merkezi Nişantaşı’nda, modern İstanbul’un yükselen değerlerinden birisi. Hayatın yoğun akış temposu içerisinde şehre göre değil, kendinize göre planlar yapmanız ve “İstanbul’u yaşıyorum” diyebilmeniz için doğru bir seçim. Bu projede Life 1 , Life 2, Life 3, Life 4, Life 5 bloklarında Karaman Elektrik tercih edilmiştir. 

Esma Konakları Esenler

2008 de Esenlerde projelendirilen 3 blok toplam 19 daireden oluşan yapı, sağlam güvenli ve modern yaşam alanlarını Karaman Elektrik ile sunmaktadır. 

Unimed Center Fulya

İstanbul  Fulya’da toplam 11 katlı bir iş merkezi olarak inşa edilmiştir. Kendi Merkezi de içerisinde bulunan İnanlar İnşaat, Karaman Elektrik’i tercih etmiştir. 

Gülaçtı Center

Mecidiyeköy’de E-5 otoyolunun hemen yanında inşa edilen lüks iş merkezinde tamamen Karaman Elektrik tercih edilmiştir. 

Çamlık Villaları

2000 yılında, Toplam 42 dönüm arazi üzerine kurulu ve üç tarafı ormanlarla çevrili konumu ile doğanın keyfini doya sıya yaşamanın imkanını Karaman Elektrik ile sunmaktadır. 

Fulya Center

Fulya Terrace’ye100 muzaklıkta bulunan Fulya iş merkezi iki blokta oluşmaktadır. Ön blok 2, arka blok 3 kattan oluşmaktadır. İnanlar inşaat bu projesinde Karaman Elektrik’i tercih etmiştir. 

Güneşli İş Merkezi

2007 yılında Güneşli’de yapılan iş merkezi4,200 m2den oluşmaktadır. Yapı sahibi Ramiz Yılmaz bu projesinde Karaman Elektrik’i tercih etmiştir.

Karamürsel Dereköy Konakları

Giriş, çatı dubleksi ve bahçe dubleksi olmak üzere 2+1den 6+1e,100 m2 den200 m2ye kadar değişen büyüklükte 28 daireden oluşan Blokların Elektrik işleri Karaman Elektrik Tarafından Yapılmaktadır.

DİĞERLERİ

1993 – 1998 Yılları arası Eminönü bölgesinde ve ayrıca 2000 yıllarının başında  birçok proje başarı ile tamamlanmıştır

 • İnanlar Otel                                   (Aksaray cad.)

 • Okyanus Çarşısı                            (Aksaray cad.)

 • Bedreddin İnan iş Merkezi         (Atatürk Bulvarı)

 • Demiröz Center                             (Beyazıt)

 • Nur Center                                      (Aksaray cad.)

 • Ziyal İş Merkezi                             (Beyazıt)

 • Divan yolu Center                         (Sultanahmet)

 • Özbek Çarşısı                                 (Ordu cad.)

 • Şarkhan                                           (Tahtakale)

 • Caferi Han                                      (Tahtakale)

 • Gülaçtı Center                               (Laleli)

 • Yumni Center                                 (Laleli)

 • Deri İş Merkezi                              (Gedikpaşa)

 • Harika Hanım                               (Sultanahmet)

 • Keskinler İş Merkezi                    (Eminönü)

 • Alternatif güvenlik                       (Davutpaşa)

 • Ülker Bizim Market                     (Esenler)

 • Ülker Bizim Market                     (Zeytinburnu)

 • Ülker bizim market                      (Topkapı)

 • Ülker Bizim Market                     (Antalya)

 • Bilimer Bilişim Merkezi              (Mecidiyeköy)

 • Yıldız Ambalaj                               (Eyüp)

 • Ülker misafirhane                        (Çamlıca)

 • Ülker ihsan&emniyet Gıda         (Samandıra)

 • Çamlıyuva Huzurevi                    (Alemdağ)

 • Işık Apartmanı                              (Yeşilköy)

bottom of page